Atsakomybės ribojimas

Portalo www.Patarimai.lt (toliau tiesiog Patarimai.lt) specializacija – žinių pateikimas bei įvairiausių naujienų publikavimas. Tačiau už straipsnių, komentarų, konsultacijų panaudojimą atsakingas pats paslaugos vartotojas.

Portalo Patarimai.lt pateikiamoje medžiagoje gali būti techninių netikslumų ar tipografijos klaidų. Patarimai.lt gali atlikti pakeitimus ar pataisas bet kuriuo metu. Pasaulinis tinklas nuolat kinta, todėl jokia paieškos ar indeksavimo technologija negali pateikti pilno visų prieinamų interneto svetainių sąrašo. Patarimai.lt negali garantuoti ir negarantuoja, kad jūsų paieškos rezultatai bus išsamūs ir kad nuorodos į kataloge pateiktas interneto svetaines bus tikslios jūsų paieškos metu. Patarimai.lt nėra atsakinga už portale esančiame INFO nuorodų kataloge pateiktų svetainių turinį.

Patarimai.lt negarantuoja, kad paslaugos funkcionavimas bus nepertraukiamas ir be klaidų, kad defektai bus ištaisyti ar kad paslauga bus apsaugota nuo virusų ar kitų kenksmingų komponentų. Jūs suprantate ir sutinkate, kad bet kokia medžiaga, kurią jūs skaitote, atsisiunčiate ar kitaip gaunate naudodamiesi paslauga, yra išimtinai jūsų nuožiūra bei rizika, ir tik jūs atsakote už žalą, padarytą jūsų sveikatai, kompiuterinei sistemai, jūs tai pat prisiimate visas išlaidas būtinoms aptarnavimo paslaugoms, remontui ar pataisoms.

Patarimai.lt pasilieka teisę keisti organizuojamų žaidimų taisykles bet kada be išankstinio perspėjimo.
Patarimai.lt skelbiama medžiaga

Autorius pasilieka teisę neatsakyti už pateiktos informacijos aktualumą, teisingumą, išsamumą ar kokybę. Dėl šios priežasties bus atmestos bet kokios pretenzijos dėl žalos, patirtos dėl pateiktos informacijos naudojimo, įskaitant bet kokią informaciją, kuri yra neišsami ar neteisinga.

Visi pasiūlymai yra neprivalomi vykdyti ir neįpareigojantys. Puslapių dalis ar visą leidinį, įskaitant visus pasiūlymus ir informaciją, autorius gali papildyti, pakeisti arba iš dalies ar visiškai pašalinti be atskiro įspėjimo.

Patarimai.lt Nuorodos ir saitai

Autorius neatsako už medžiagą, pateikiamą pagal jo tinklapiuose nurodytus saitus ar nuorodas – net ir tuos atvejus, kai jis gerai žino apie tokios medžiagos neteisėtą turinį ir galėtų užkirsti savo tinklapio lankytojams kelią peržiūrėti tokius tinklapius. Be to, suteikta informacija neturi teisinės galios. Jei, naudojantis ten pateikta informacija, būtų patirta žala, už ją galėtų atsakyti tik atitinkamų tinklapių autorius, o ne tas, kuris pateikė saitus su minėtais tinklapiais. Be to, autorius neatsako už jokius skelbimus ar žinutes, paskelbtas šio tinklapio diskusijų lentose, svečių knygose ar elektroninėse konferencijose.

Patarimai.lt Autorių teisė

Autorius ketino šiam leidiniui nenaudoti jokios autorių teisės saugomos medžiagos, o jei tai neįmanoma – naudoti ją nurodydamas atitinkamo objekto autorių teisės savininką. Jei radote autorių teisės saugomą objektą, kurio autorių teisės savininkas nenurodytas, tai reiškia, kad autoriui nepavyko nustatyti autorių teisės savininko. Tokio netyčinio autorių teisės pažeidimo atveju autorius pašalins objektą iš leidinio arba, gavęs pranešimą, nurodys prie jo atitinkamą autorių teisės savininką.

Patarimai.lt atsakomybės apribojimo teisinė galia

Šis atsakomybės apribojimas laikytinas dalimi interneto leidinio, kuriame radote nuorodą. Jei kurios nors šio teksto dalys ar atskiros formuluotės yra neteisėtos ar neteisingos, kitų dalių turiniui ir galiojimui šis faktas nedaro įtakos.

Naujienų portale Patarimai.lt teikiama informacija bei publikuojami straipsniai gali būti naudojami asmeniškai, nesiekiant komercinių tikslų, tačiau be Patarimai.lt redakcijos raštiško sutikimo negali būti viešai publikuojami tiek internete, tiek spausdintinėje žiniasklaidoje ar kituose informacijos šaltiniuose.

Virtualios visuomenės portalas Patarimai.lt gerbia publikacijų autorių teises ir jas gina. Portale publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai. Siųsdami redakcijai informaciją, jos autoriai besąlygiškai sutinka su čia išdėstytomis nuostatomis ir įsipareigoja jų laikytis.

Įmonės ir asmenys, siunčiantys portalui Patarimai.lt pranešimus, besąlygiškai sutinka su redakcijos taisyklėmis dėl informacijos koregavimo ir skelbimo:

Portalas įsipareigoja siekti, kad pateikiama informacija būtų kuo tikslesnė;
Paskelbtos informacijos autorių teisės priklauso portalui, jeigu ją skelbiančios įmonės, agentūros ar atskiri asmenys prie pranešimo nenurodė kitaip arba nėra abipusių susitarimų tarp redakcijos ir šių asmenų.
Patarimai.lt gerbia lankytojų privatumą ir įsipareigoja trečiosioms šalims neperduoti lankytojų duomenų.

Redakcija neatsako už lankytojų pareikštas nuomones straipsnių komentaruose, tačiau stengiasi, kad jų komentarai neprieštarautų galiojantiems LR teisės aktams ir pasilieka teisę komentarus cenzūruoti. Jeigu pastebėjote nekorektiškų komentarų, prašome apie juos pranešti – reaguosime nedelsdami.

Redakcija nustato, kad komentaruose negalima elgtis kitaip, nei nurodo LR įstatymai. Draudžiama skelbti nuorodas į kitus internetinius puslapius, kurie pažeidžia LR įstatymus.

Šias teises ir pareigas reglamentuoja Lietuvos Respublikos įstatymai ir tarptautinės teisės aktai.

Nuoširdžiai prašome portalo lankytojų apie pastebėtus netikslumus ir informacijos/programavimo klaidas pranešti portalo redakcijai.

Patarimai.lt portalas publikuoja bendro pobūdžio informaciją, kuri yra pateikiama pačių Patarimai.lt portalo lankytojų. Todėl jūs suprantate ir sutinkate, kad bet kokia medžiaga, kurią jūs skaitote, atsisiunčiate ar kitaip gaunate iš Patarimai.lt, yra išimtinai jūsų nuožiūra bei rizika, ir tik jūs atsakote už žalą, padarytą jūsų sveikatai, kompiuterinei sistemai, jūs tai pat prisiimate visas išlaidas būtinoms aptarnavimo paslaugoms, remontui ar pataisoms. Patarimai.lt neatsako už jokią materialinę ir nematerialinę žalą, kurią gali patirti fiziniai ar juridiniai asmenys ir kuri galėjo tiesiogiai ar netiesogiai atsirasti kaip Patarimai.lt portale pateiktos informacijos padarinys. Patarimai.lt administracija nekontroliuoja forumo dalyvių paskelbtos informacijos turinio ir neatsako už jį. Visa atsakomybė už Patarimai.lt portale pateiktos informacijos teisingumą ir atitikimą Lietuvos Respulikos teisės aktams tenka informaciją pateikusiam asmeniui/forumo Patarimai.lt dalyviui.
Informacija apie prieštaringą informaciją paskelbusį asmenį gali būti suteikta tretiesiems asmenims tik Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

Naudodami Patarimai.lt ir jame pateikiamą medžiagą bet kuria forma, Jūs tuo pačiu sutinkate su šiame dokumente paskelbtomis sąlygomis. Jeigu jums nepriimtinos šio dokumento sąlygos, Jums derėtų nedelsiant atsisakyti dalyvauti Patarimai.lt ir nenaudoti jame esančios medžiagos.

Patarimai.lt Administracija pasilieka teisę redaguoti, perkelti ir šalinti bet kurias žinutes savo nuožiūra. svetainės turinys yra bendro pobūdžio informacija, kuri negali būti suprantama kaip patarimas ar rekomendacija. Svetainės turinyje esančia medicinine informacija negalima remtis savarankiškai susirgimų diagnostikai bei gydymo metodų ar vaistų pasirinkimui bei vartojimui. Svetainės turinyje esanti medicininė informacija nepakeičia gydytojo ar vaitininko konsultacijos. Prieš imantis bet kokių veiksmų dėl sveikatos problemų būtina gydytojo konsultacija. Patarimai.lt kūrėjai neprisiima atsakomybės už informacijos išsamumą, naudingumą ir teisingumą. Patarimai.lt kūrėjai neprisiima atsakomybės už tiesioginę ar netiesioginę žalą, patirtą naudojantis Patarimai.lt esančia informacija.

Griežtai draudžiama šioje svetainėje paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti svetainę kaip šaltinį.

Išsižadėjimas: Nei vienas failas, kuris matosi puslapyje nėra patalpintas šiame serveryje. Puslapyje patalpintos nuorodos yra tik patalpintos puslapio vartotojų. Šios svetainės (www.Patarimai.lt) administracija neturi nieko bendro ir negali būti atsakingi už bet kokius šios svetainės lankytojų padarytus veiksmus, pvz: (įdėtas nuorodas, ar pasisakymus). Jūs negalite naudotis šia svetaine platinant ar siunčiant bet kokią informaciją, neturėdami legalių teisių šiems veiksmams. Todėl jūs privalote laikytis aukščiau nurodytų sąlygų. Oficialiems asmenims paprašius, puslapio administracija pasižada pašalinti jų saugomą ar kitą kenkėjišką informaciją iš puslapio turinio.
Disclaimer: None of the files shown here are actually hosted on this server. The links are provided solely by this site’s users. The administrator of this site (www.Patarimai.lt) cannot be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.

Ограничение ответственности: Файлы для обмена предоставлены пользователями сайта WWW.Patarimai.lt, администрация не несёт ответственности за их содержание. Если вы являетесь правообладателем произведения, размещённого на нашем ресурсе и не желаете, чтобы ссылка на него находилась в нашем каталоге, свяжитесь с нами, и мы незамедлительно удалим ее. Просьба не заливать файлы, защищенные авторскими правами, а также файлы нелегального содержания!

Jei nesutinate su aukščiau išvardintomis Patarimai.lt naudojimosi sąlygomis, privalote palikti portalą Patarimai.lt