10 įdomybių apie lyderį Kim Jong Un.

Kim Jong-unas yra Šiaurės Korėjos lyderis, kuris dėmesio centre atsidūrė po savo tėvo Kim Jong-ilo mirties 2011 m. Jo vadovavimas yra vienas iš labiausiai autoritarinių ir paslaptingiausių pasaulyje. Štai keletas įdomybių apie Kim Jong-uną:

  1. Ankstyvas gyvenimas: Skirtingai nuo daugelio pasaulio lyderių, apie Kim Jong-uno ankstyvą gyvenimą žinoma nedaug. Manoma, kad jis mokėsi Šveicarijoje, slapta naudodamas pseudonimą ir apsimesdamas diplomatų sūnumi.

  2. Švietimas: Pranešama, kad Kim Jong-unas mokėsi Berno tarptautinėje mokykloje Šveicarijoje, kur jis turėjo polinkį į matematiką ir mokėsi anglų, vokiečių ir prancūzų kalbas.

  3. Pomėgiai: Kim Jong-unas yra didelis krepšinio gerbėjas, ypač NBA. Yra žinoma, kad jis yra labai didelis Michael Jordan’o gerbėjas ir netgi susitikinėjo su buvusiu NBA žaidėju Dennisu Rodmanu, kuris kelis kartus lankėsi Šiaurės Korėjoje.

  4. Perėmimas valdžią: Kim Jong-unas oficialiai perėmė valdžią po savo tėvo, Kim Jong-ilo, mirties 2011 m. gruodžio mėn., tapdamas vienu jauniausių pasaulio lyderių.

  5. Stilius ir įvaizdis: Kim Jong-uno stilius ir įvaizdis dažnai primena jo senelio, Šiaurės Korėjos įkūrėjo Kim Il-sungo, įvaizdį, įskaitant jo pasirinktus drabužius ir šukuoseną. Tai laikoma bandymu sustiprinti savo legitimumą per šeimos paveldėjimą.

  6. Griežta kontrolė ir propaganda: Kim Jong-uno režimas garsėja griežta informacijos kontrole ir intensyvia propaganda, kuria siekiama palaikyti jo ir jo šeimos kultą.

  7. Ekonomika ir sankcijos: Nors Šiaurės Korėja susiduria su tarptautinėmis sankcijomis dėl savo branduolinės programos ir raketų bandymų, Kim Jong-unas paskelbė keletą ekonomikos plėtros planų, siekdamas pagerinti šalies ekonominę padėtį.

  8. Branduolinė programa: Vienas iš svarbiausių Kim Jong-uno valdymo aspektų yra branduolinės ginkluotės ir balistinių raketų programos plėtra, dėl kurios Šiaurės Korėja atsidūrė įtemptose santykiuose su tarptautine bendruomene.

  9. Slaptumas: Apie Kim Jong-uno asmeninį gyvenimą žinoma labai mažai. Pranešama, kad jis vedęs Ri Sol-ju ir turi su ja vaikų, tačiau viešai prieinama informacija yra ribota ir neaiški.

  10. Sveikata: Retais atvejais, kai Kim Jong-unas nedingsta iš viešųjų renginių, visuomet kyla spekuliacijų apie jo sveikatos būklę. Dėl jo svorio ir rūkymo įpročio visuomenėje kartais kyla gandų apie galimas sveikatos problemas.

Taip pat skaitykite:  Saviugdos ir Asmeninio Augimo Galimybės Senjorams: "Niekada Ne Vėlu: Saviugdos ir Asmeninio Augimo Svarba Senjorų Gyvenime"

Kim Jong-uno vadovavimas Šiaurės Korėjai tebėra vienas iš labiausiai kontroversiškų ir paslaptingiausių pasaulio politikoje, apipintas mitais, spekuliacijomis ir tarptautine įtampa.

Ar patarimas naudingas??

0 / 0

Apie autorių